Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Уроците

Go down

Уроците Empty Уроците

Писане  Даниел Фримонт Дейвис Сря Авг 20, 2008 7:36 am

Тук ще вписвам вашите уроци


Последната промяна е направена от Даниел Фримонт Дейвис на Вто Сеп 16, 2008 7:34 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Даниел Фримонт Дейвис
Даниел Фримонт Дейвис
Учител по ЗСЧИ. Учител по Трансфигурация. Ръководител на дом Рейвънклоу

Брой мнения : 79
Join date : 20.08.2008

Върнете се в началото Go down

Уроците Empty Re: Уроците

Писане  Даниел Фримонт Дейвис Вто Сеп 16, 2008 2:43 am

Урок № І


Професорът влезе в стаята с гръм и трясък учениците се стреснаха... Тогава той ги огледа и каза с дебел глас...
- Здравейте на всички.... Аз съм проф. Даниел Фримонт Дейвис ще ви преподавам Защита срещу черните изкуства и Трансфигурация..... Така, съжалявам, че отсъствах идвестно врече, но имах много лична работа... Според мен ЗСЧИ е един от най- важните и интересни предмети защото се учим как да се защитаваме от черни магиии... За да натрупаме важни знания и умения трябва да работем заедно, така че ще съм ви много благодарен ако наистина бъдете заинтересовани да четете уроците и да пишете домашните си...
- Днес мисля урокът ни да бъде по лесен и прост без заклинания... Защото все пак още сте оплашени... Днес ще се постарая да ви обясня за Смъртожадните и за Волдемор....


~~~~~Обща информация~~~~~



Черните изкуства са винаги свързвани с магьосниците и вещиците, които са поели по пътя на злото. Учениците в Хогуортс са обучавани да се защитават от този вид магия, особено много след появяването на Лорд Волдемор - никой не е в безопасност докато той е жив и активен. Черните изкуства са магия, използвана от тези магьосници за да навредят, урочасат или прокълнат някой. Тя цели отрицателен и въобще неприятен резултат от направата и - било то смърт, болка, мъчение и други

Черни магьосници
(смъртожадни)


Антонин Долохов
Бърти Крауч младши
Гойл
Ейвари
Краб
Игор Каркаров
Сивиръс Снейп
Питър Петигрю
Макнеар
Нот
Людо Багман
сем. Малфой
сем. Лестранж
и други.


Убити от Волдемор/смъртожадните
Сириус Блек
Седрик Дигъри
Франк Брайс
Лили Потър
Джеймс Потър
Куйръл
Фабиан и Гидеон Приуит
Едгар Боунс
сем. Лонгботъм
и още много други..



П.П. За домашно искам да ми напишете съчинение за живота на поне един от смъртожадните пожелание и да ми го пратите по ЛС.
~Който не напише домашно пиша му трол...
Даниел Фримонт Дейвис
Даниел Фримонт Дейвис
Учител по ЗСЧИ. Учител по Трансфигурация. Ръководител на дом Рейвънклоу

Брой мнения : 79
Join date : 20.08.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите