Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хари Потър

+6
Bellatriks
mermaid
Хари Потър
deni6ka7a
Mariq-Antoaneta
Deeni
10 posters

Go down

Хари Потър Empty Хари Потър

Писане  Deeni Нед Авг 17, 2008 11:30 am

Тук ще обсъждаме книгите Хари Потър

Ако искате пускайте и други заглавия.
Deeni
Deeni
Директор. Учител по магипортиране.

Брой мнения : 127
Join date : 17.08.2008

Върнете се в началото Go down

Хари Потър Empty Re: Хари Потър

Писане  Mariq-Antoaneta Сря Авг 20, 2008 11:40 pm

И седемте книги съм ги чела и много ми харесват. lol! lol! lol!
Mariq-Antoaneta
Mariq-Antoaneta
Преподавател по ГЗМС

Брой мнения : 54
Join date : 20.08.2008

Върнете се в началото Go down

Хари Потър Empty Re: Хари Потър

Писане  deni6ka7a Чет Авг 21, 2008 12:25 am

на мен най-много ми харесва шестата книга

Върнете се в началото Go down

Хари Потър Empty Re: Хари Потър

Писане  Хари Потър Нед Авг 24, 2008 8:40 pm

5 тата и 3тата
Хари Потър
Хари Потър
Преподавател по История на магията

Брой мнения : 90
Join date : 24.08.2008
Age : 27
Местожителство : Лондон

Върнете се в началото Go down

Хари Потър Empty Re: Хари Потър

Писане  Bellatriks Пон Авг 25, 2008 2:19 am

6 най-много ми харесва и след това 7 drunken

Върнете се в началото Go down

Хари Потър Empty Re: Хари Потър

Писане  dreaMs ~ . Нед Авг 31, 2008 1:28 am

Книгите са уникални,евала и на Роулинг ..защото е прекалено трудно да измислиш цял един нов свят със всяка негова най-дребна подробност,без да не изкопираш нещо от някой друг .. (: Всички книги са хубави,но любимите ми са ХП и ЗА .. ии ХП и НП .. до няква степен седмата книга не струва,защото като че ли Роулинг е написала на бързо .. иии има доста неща,които не ми харесват,например .. триото обикаля в доста глави,а през това време.. до като те се карат за какво ли не местят се на различни места и е до няква степен безинтерестно,на вън .. в магьосническия свят се случва какво ли не.. можеше да включи малко от там,не да ни държи в неведение, или пък когато Рон се връща в Храпулата.. да пиши малко,какво се случва с него там .. а не как Хърмаяни се къса да реве и спирада говори със Хари .. другото,през цялото време,когато четях Хп си мислих,че например тук е 2008 и там в книгите се разказва за тази година,но се окоза,че греша.. в онази глава,когато Хари и Хърмаяни отиват в родния край на момчето,което оживя.. виждат гроба на Лили и Джеймс и там пише,че са умряли 1981 .. това значи че в момента,описаното действие в 7мата книга е .. 1998 през година .. нали Хари е на 17 .. и така .. а и другото.. нали родители на Хари умират,когато той е на 1 годинка .. Хари намира писмов къщата на Сириус,от Лили и там има негова снимка .. на която той е на малка метла-играчка и се вози в къщатата им.. ?!? как дете на 1 годинка *метлата е подарък за 1вия рожден ден на Хари* ще може да се качи на метла,която макар да се издига най-много на метър.. то ще запази равновеси ще лети иии даже ще счупи някаква ваза от Петуния.. тва не мога да го разбера.. ;]] .. ии другото което не ми харесва .. значи в последната книга,Роулинг уби целия китайски народ .. всичко живо в ХП умря .. тва е супер тъпо .. тъкмо взех да харесвам някой герои и тя взе,че ги уби xD
*ххх... бахти дългия пост xDD *

Върнете се в началото Go down

Хари Потър Empty Re: Хари Потър

Писане  blue_star Нед Сеп 14, 2008 8:24 am

Аз мисля,че повечето неща,които изброи са разни малки подробности.. и както сама каза, на Роулинг не и е била лесна работата. Иначе, за това че уби доста народ.. аз съм даже за, защото все пак трябва някаква развръзка тва-онова.. не може всичко да е толкова перфектно.Е,наистина попрекали.. и тва за Фред направо още немога да го преживея Sad Но като цяло всичко в тези книги е толкова приказно и магическо, че те кара наистина да заживееш в един отеделен свят и да мечтаеш безкрайно много ... Хари Потър за мен е нещо наистина специално.. не бих го нарекла просто обикновена книга.. а много повече...

Върнете се в началото Go down

Хари Потър Empty Re: Хари Потър

Писане  андромеда Пон Сеп 29, 2008 12:44 pm

Ей,тея книги сигурно на изуст вече ги знам(хм...трябва да опитам да ги цитирам точно).Всяка книга съм я чела поне по 8 пъти(казвам толкоз щото седмата съм я чела "само" толкова).Просто книгите са върха.Любимата на мен ми е седмата...Може би не очаквах точно такъв кай,но ми допада най-много.Има няколко момента на които съм плакала и единия от тях е,когато умира Хедуиг...Ех,много ми беше жал.Роулинг можеше поне нея да не убива... Sad Иначе смятам че трябваше да има смърт и за добрите-не може както казвате всичко да е перфектно за Ордена,а смъртожадните да умират всеки ден...нямаше да е интересно така...

Върнете се в началото Go down

Хари Потър Empty Re: Хари Потър

Писане  Miss_Slytherin Пет Ное 21, 2008 10:31 am

Любимите ми книги са Хари Потър и Затворника от Азкабан и Хари Потър и Нечистокръвния принц.Тия книги според мен са УНИКАЛНИ и нищо не може да ги замести!!!

Върнете се в началото Go down

Хари Потър Empty Re: Хари Потър

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите